Gospodarstwo Rolno-Warzywne KRUSZYK powstało w roku 1974. Od początku swojej działalności oferujemy Państwu płody rolne najwyższej jakości oraz najlepszym smaku.

Starannie wyselekcjonowane gatunki warzyw jakie uprawiamy są odporne na działanie szkodników a także liczne choroby roślin. Dodatkowo wspomagamy się nawożeniem, jednak w skali, która nie powoduje obniżenia walorów smakowych i zdrowotnych.

Naszymi odbiorcami są duże zakłady przetwórstwa warzywnego i spożywczego - wciąż staramy się pozyskiwać nowe rynki zbytu w kraju jak i zagranicą.

Uprawa na tak dużych powierzchniach nie była by możliwa, gdyby nie nowoczesne maszyny rolnicze renomowanych firm. Kombajny, ciągniki, urządzenia do nawadniania (idealnie sprawdzają się w okresach suszy), to wszystko połączone z nowoczesną myślą agrotechniczną daje efekty w postaci wysokich plonów, zdrowych i smakowitych warzyw.

Jednak aby móc cieszyć się dobrymi zbiorami, najpierw trzeba wszystkie plony przechować, dlatego też wybudowaliśmy nowoczesną przechowalnię, gdzie w odpowiednich warunkach warzywa czekają na licznych odbiorców - zadowolenie Klienta jest tak samo dla nas ważne jak nasze zbiory.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem
Eugeniusz Kruszyk

 
 

Gospodarstwo Kruszyk

adres: 63-460 Nowe Skalmierzyce, Droszew 1
telefon: +48 (62) 762 12 96, fax: +48 (62) 726 40 21
e-mail: biuro@kruszyk.pl

O firmie    -     Oferta    -     Galeria    -     Kontakt

projektowanie stron www - iPolska.com.pl